Author: n***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Pretty, but the exact same as one of their other wigs. Love it
Color: Brown Ombre
Price: 113kr
Original Price: 151kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 259 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25062366017144993 |
Author: n***7
Date:
Review: Pretty, but the exact same as one of their other wigs. Love it
Color: Brown Ombre
Author: h***h
Date:
Review: Like it, nature look❤️
Color: Ombre
Author: s***1
Date:
Review: This is actually very realistic. I had to trim the fringe and it also looks a bit puffy and thick, i have to clip the sides back as too much around my face
Color: Brown Ombre
Author: S***n
Date:
Review: Nice quality, a good price
Color: Brown Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.