Author: g***7
Date:
Review: good quality 👍👍👍👍👍
Color: Black
Size: one-size
Price: 44kr
| Material | ABS |
| Occasion | Office |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Length | 24.5 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2312228999110714 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 424643 people said the quality is very good!
Author: g***7
Date:
Review: good quality 👍👍👍👍👍
Color: Black
Size: one-size
Author: e***1
Date:
Review: love!love!love! it does its job and slight changes can be noticed even after a few usagesl ❤️❤️❤️
Color: Black
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: super ok, 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: Black
Size: one-size
Author: v***3
Date:
Review: Super home Massager, very convenient to have a better shape !!
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.