Author: t***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: got this for my chin, only now using this.
Color: Dark Green
Size: one-size
Price: 75kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Batteries Included | No |
| Length | 25.9 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb2310181282568518 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 8820934 people said the quality is very good!
Author: t***8
Date:
Review: got this for my chin, only now using this.
Color: Dark Green
Size: one-size
Author: s***f
Date:
Review: happy with purchase.
Color: Dark Green
Size: one-size
Author: r***4
Date:
Review: Bra
Color: Black
Size: one-size
Author: v***o
Date:
Review: Vibra e sembra resistente. Consigliato
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.