Author: f***5
Date:
Review: Very nice product & packaging
Color: Streaming Green
Price: 2 168kr
| Charger | Not include a charger |
| Display Size | 6.75" |
| Color | Early Sunny Snow |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme C71 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25070433311162606 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 6855700 people said the quality is very good!
Author: f***5
Date:
Review: Very nice product & packaging
Color: Streaming Green
Author: 4***4
Date:
Review: excellent
Color: Early Sunny Snow
Author: t***o
Date:
Review: I am very satisfied with this purchase. I comes with phone case/pouch. The camera is so clear and bright. I recommend this phone if you are an android person. Great one. Kindly like my comment if it was helpful
Color: Early Sunny Snow
Author: s***y
Date:
Review: I was a little worried order a phone form here . But it come in good time . came with a clear cover it's light weight , very easy to set up easy to use . So far so good
Color: Early Sunny Snow
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.