Author: a***0
Date:
Review: beautiful highlight. Easy to carry around
Color: Jewel Thief
Size: one-size
Price: 34kr
You've got the goods, now it's time to flaunt them! Pop open this highlighter for a gem-like glow as stunning as the treasure from Catwoman's latest heist. With a glow this bold, this jewel is sure to be the highlight of your glam collection.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Jewel Thief |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Liquid |
| Type | Powder Highlighter |
| Height | 5 cm |
| Length | 2.7 cm |
| Net Weight | 1 g |
| Width | 2.6 cm |
| SKU | sb25082218658914441 |
Author: a***0
Date:
Review: beautiful highlight. Easy to carry around
Color: Jewel Thief
Size: one-size
Author: b***x
Date:
Review: love this product
Color: Jewel Thief
Size: one-size
Author: M***s
Date:
Review: comfy for night outs!
Color: Jewel Thief
Size: one-size
Author: v***2
Date:
Review: beautiful packaging, I can't wait to try the product
Color: Jewel Thief
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.