Author: s***m
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Bra funkar som den ska
Color: Black
Size: one-size
Price: 56kr
| Material | Copper |
| Color | Black |
| Cable Length | Below 1.8m |
| Cables Type | 3.5mm Cable |
| Certification | CE |
| Interface | 3.5mm to 3.5mm |
| Type | Audio/Video Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connector Type | TRS |
| Connector Polarity | Male-to-Male |
| SKU | se260120003783898110529 |
Author: s***m
Date:
Review: Bra funkar som den ska
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.