Author: i***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Är jätte nöjd
Färg: Svart
Price: 490kr
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2412110639486962 |
Brand Name: Coopers
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Coopers-sc-0141759399.html
Quality: 8887313 people said the quality is very good!
Author: i***e
Date:
Review: Är jätte nöjd
Färg: Svart
Author: r***a
Date:
Review: Goooooooooooooood
Färg: Svart
Author: 4***6
Date:
Review: Is good and easy to connect to
Färg: Svart
Author: k***y
Date:
Review: är en nöjd kund tack..
Färg: Svart
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.