Author: l***)
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: bardzo ladnaaaaaa
Color: Champagne
Price: 148kr
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Champagne |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2312224228492368 |
Author: l***)
Date:
Review: bardzo ladnaaaaaa
Color: Champagne
Author: i***a
Date:
Review: gostei
Color: Champagne
Author: m***t
Date:
Review: le soucis est que je n'ai pas eu la perruque qui correspond , j'ai ueu un trux=c roux horrible et sûrement déjà utilisé, déçue
Color: Champagne
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.