Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful thank you so much
Color: Piano Color
Price: 92kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Ponytail |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Y2K |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 140 g |
| Length | 60 cm |
| Diameter | 58.5 cm |
| SKU | sb2209020412044951 |
Author: c***4
Date:
Review: So beautiful thank you so much
Color: Piano Color
Author: 3***4
Date:
Review: Very good hair extension it looks realistic
Color: Piano Color
Author: S***a
Date:
Review: She’s cute perfect match
Color: Piano Color
Author: e***u
Date:
Review: Looks way better than I expected since it's not real hair. It's beautiful, can't wait to try it on
Color: Piano Color
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.