Author: l***e
Date:
Review: really nice liner i love it
Color: Ember Cloud
Size: one-size
Price: 39kr
Meet the lip liner that doesn't just define. It blurs, blends, and brings just the right amount of drama. Our Cloudline Blur Lip Liner smooths out edges for that soft-focus, airbrushed look, while locking in color like a pro. Bonus points? It's packed with lip-loving ingredients that keep your pout hydrated, not crusty. Long-wear, smudge-proof, and moisturized lips? Oh, yes!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Mocha Fog |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| Height | 11.3 cm |
| Length | 1.2 cm |
| Net Weight | 0.5 g |
| Width | 1.2 cm |
| SKU | sb25042821250330083 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 1222352 people said the quality is very good!
Author: l***e
Date:
Review: really nice liner i love it
Color: Ember Cloud
Size: one-size
Author: K***s
Date:
Review: VEEERY PRETTY YEEEEEES
Color: Blush Horizon
Size: one-size
Author: l***a
Date:
Review: Super cute🩷 i got emeber cloud❤️😍 and when i tell u ITS SO SMOOTH AND GOOD QUALITY AND VERY CHEAP THIS IS BEST LIPLINER I EVER TRIED WILL 100% BUY AGAIN
Color: Ember Cloud
Size: one-size
Author: r***a
Date:
Review: Pretty color, creamy application
Color: Mocha Fog
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.