Author: h***d
Date:
Review: Very beautiful and wonderful ❤️🌹
Color: White
Price: 278kr
| Texture | Liquid |
| Scent Type | Clear |
| Effect | Hydrating |
| Height | 9 cm |
| Width | 9 cm |
| Length | 9 cm |
| Net Volume | 300 ml |
| Net Weight | 300 g |
| SKU | sb2411102245291062 |
Brand Name: Collistar
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Collistar-sc-014418522.html
Quality: 6556283 people said the quality is very good!
Author: h***d
Date:
Review: Very beautiful and wonderful ❤️🌹
Color: White
Author: a***5
Date:
Review: it smells so good and feels amazing
Color: White
Author: a***o
Date:
Review: con un ligero aroma a manzana , exfoliante muy eficaz y respetuoso con tu piel , el formato es bastante grande , después de utilizarlo tu piel queda suave , hidratada y ligeramente perfumada
Color: White
Author: m***s
Date:
Review: Scrub meraviglioso, ho aperto la scatola ed è originale, potete acquistarlo tranquillamente. Lo uso da anni e trovarlo qui ad un prezzo più conveniente è stata la svolta. Grazie shein
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.