Author: k***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really nice and so helpful 👍 thank you SheIn really love it
Color: Pink
Price: 516kr
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Supports USB OTG |
| Battery Life | 3-5h |
| Color | Pink |
| Brand | PEICHENG |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2412118711871113 |
Brand Name: Coopers
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Coopers-sc-0141759399.html
Quality: 6753614 people said the quality is very good!
Author: k***7
Date:
Review: really nice and so helpful 👍 thank you SheIn really love it
Color: Pink
Author: f***7
Date:
Review: I love it
Color: Pink
Author: 3***8
Date:
Review: It’s same as the picture my baby girl likes it
Color: Pink
Author: l***y
Date:
Review: Very satisfied with the phone
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.