Author: a***5
Date:
Review: Very cute and lovely color. Texture/Quality: very cute
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 29kr
Original Price: 59kr
Effortless daily mattes and glam in the bag. This creamy, no-tug eyeshadow stick glides on smooth, blends like a dream, and locks in for the long haul. No creasing, smudging, or flaking allowed! Waterproof, long-wearing, and available in matte and shimmer finishes, it's your one-and-done ticket to eyes that slay all day.
| Color | Multicolor |
| Texture | Pressed Powder |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| Height | 12.7 cm |
| Length | 1.2 cm |
| Net Weight | 1.5 g |
| Width | 1.2 cm |
| SKU | sb25081977959361624 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 9917475 people said the quality is very good!
Author: a***5
Date:
Review: Very cute and lovely color. Texture/Quality: very cute
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: s***n
Date:
Review: Make-up effect: great color i hope quality is great also
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***u
Date:
Review: Make-up effect: so shiny when put on the eye Color combination: bronze and baby pink are the perfect combination Texture/Quality: so creamy. exactly what I was wondering Blendability: so easy to blend Packaging & Appearance: nice
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: e***3
Date:
Review: looks nice and creamy! Can't wait to try
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.