Author: r***m
Date:
Review: НА 1000% ДОСТОЙНА ЦИХ ГРОШЕЙ. Обожнюю цю ветровку, всюди ії ношу. Вона хороша для осені/весни, не дуже тепла. Із мінусів те, що немає кишень, тільки одна на правому рукаві (досить маленька, навіть телефон не поміститься) і те що вона не waterproof, також зауважте, що якщо брати на розмір більше, то вона не буде більш baggy, а тільки будуть довші рукава і сам обʼєм в районі живота.
Färg: Mörk Grön
Storlek: M