Author: 5***r
Date:
Review: It's small which is amazing so you can carry it in a purse or in a makeup bag and it wont take up to much space. Please like so I can spend more I broke😭
Color: Deep
Size: one-size
Price: 59kr
The SHEGLAM Multi-Glam Face Pen is your ultimate 4-in-1 beauty tool, featuring a shimmer highlight, matte highlight, contour, and bronzer-all in one sleek, pen-shaped design. Its smooth texture glides effortlessly onto the skin, making it easy to blend for a natural, sculpted look. Whether you're highlighting, contouring, or bronzing, this multitasking pen simplifies your routine and perfectly defines your face with just a few swipes.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Deep |
| Finish | Natural |
| Texture | Cream |
| Height | 1.78 cm |
| Length | 9.85 cm |
| Net Weight | 4.5 g |
| Width | 2.15 cm |
| SKU | sb2409129056534100 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 7135622 people said the quality is very good!
Author: 5***r
Date:
Review: It's small which is amazing so you can carry it in a purse or in a makeup bag and it wont take up to much space. Please like so I can spend more I broke😭
Color: Deep
Size: one-size
Author: r***i
Date:
Review: very creamy and pigmented
Color: Light
Size: one-size
Author: f***a
Date:
Review: This is so clever and handy for a night out instead of trying to squeeze multiple products into your handbag!
Color: Light
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: beautiful colors, really creamy
Color: Tan
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.