Price: 764kr
※ Mini Phone (Smartphone) ① Network : 3G, 2G ② Memory : 2GB+16GB ③ System : Android ④ Battery : 1000mAh ⑤ Color : Black / Pink / Blue / Gold ⑥ Frequency Segment: WCDMA:B1/B2/B5/B8 GSM:850/900/1800/1900 ⑦ Connector Type : USB Type C ⑧ Wireless Property : With Wi-Fi function. ⑨ Screen size: 3 inches ※ What's in the box ? Smart phone * 1 Phone case * 1 Screen protector * 1 Card tool * 1 Data cable * 1
| Color | Pink |
| Interface | Type C |
| Brand | SOYES |
| Screen Size | 3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Rear Camera | 5MP |
| Condition | New |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251210161193904140523 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.