Author: c***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice charger, looks great with the lights
Color: Blue
Size: 1m
Price: 23kr
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Features | Luminous |
| Color | Multicolor |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2403313888909918 |
Author: c***h
Date:
Review: Nice charger, looks great with the lights
Color: Blue
Size: 1m
Author: f***3
Date:
Review: perfect
Color: Red
Size: 1m
Author: c***s
Date:
Review: Igual a foto, dá uma boa luz quando está a carregar
Color: Blue
Size: 1m
Author: O***2
Date:
Review: Ładnie świeci, Idealnie pasuje do wejścia telefonu. Polecam 🩵✨
Color: Blue
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.