Price: 473kr
Easy and comfortable, no pulling sensation. The Philips 5000 Series Nose and Ear Hair Trimmer easily trims unwanted hair. Gentle and precise shaving technology combined with the Safety Shield system effectively trims while protecting your skin.
| Material | Aluminum Alloy |
| Style Type | Black |
| Type | Ear and Nose Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | AA Battery/AAA Battery |
| Length | 15 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 3 cm |
| Voltage | 1.5 V |
| SKU | sb260424155234247763300 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 4956095 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.