Price: 268kr
Natura Una Blush Hair Perfume - Women's Cologne - 30ml
| Material | Glass |
| Scent Type | 1 Unit - Hair Perfume - 30ml (Small) |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Women |
| Length | 4 cm |
| Width | 10 cm |
| Height | 4 cm |
| Net Weight | 129 g |
| Net Volume | 30 ml |
| SKU | sb2312047687736167 |
Brand Name: Natura
Quality: 102631 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.