Price: 201kr
| Material | Glass |
| Scent Type | 1un - [REFIL] Essential FEM Tradic |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Women |
| Length | 11 cm |
| Width | 16 cm |
| Height | 6 cm |
| Net Weight | 349 g |
| Net Volume | 100 ml |
| SKU | sb2312053101319554 |
Brand Name: Natura
Quality: 6667317 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.