Author: a***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank you so much for the gift card card
Color: Mocha Brown
Price: 167kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2408276511915111 |
Author: a***t
Date:
Review: Thank you so much for the gift card card
Color: Mocha Brown
Author: j***5
Date:
Review: Not quite as I hoped for. The curl pattern wasn't as nice as the picture
Color: Black
Author: M***s
Date:
Review: Je recommande à 100%, très bon rapport qualité / prix
Color: Black
Author: r***4
Date:
Review: 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.