Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is very nice and good product
Color: White
Size: H7
Price: 74kr
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 18W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2311283723101565 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 8546214 people said the quality is very good!
Author: n***8
Date:
Review: this is very nice and good product
Color: White
Size: H7
Author: j***a
Date:
Review: Good price, I like it
Color: White
Size: H7
Author: j***a
Date:
Review: Good price, I like it
Color: White
Size: H7
Author: e***e
Date:
Review: Very useful I love it and I definitely purchase it again
Color: White
Size: H7
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.