Author: k***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super
Color: Black and White
Price: 694kr
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | EU C Type Plug(220-240V) |
| Connectivity Technology | WiFi |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 1080P |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | 800~2500 |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | 2000-3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se2501083427417025 |
Brand Name: HUASHIJIE
Quality: 5251938 people said the quality is very good!
Author: k***0
Date:
Review: super
Color: Black and White
Author: d***3
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Black and White
Author: s***s
Date:
Review: Best thing I ever got the pic great can watch anywhere work with wi fi and also mobile can take anywhere happy children I have can take anywhere no need for a tv
Color: Black and White
Author: A***a
Date:
Review: Super cute & great quality!!
Color: Black and White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.