Author: 3***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Tardan mucho con la entrega si no me pongo en conctato com ellos lo devuelven
Color: Mario Kart World Bundle
Size: one-size
Price: 7 904kr
Original Price: 8 134kr
-Vivid 7" OLED screen -Local co-op, online, and local wireless multiplayer -64 GB internal storage (a portion of which is reserved for use by the system) -Enhanced audio in handheld and tabletop modes -Wide adjustable stand
| Material | PC |
| Model | Nintendo Switch 2 |
| Color | Console Only |
| Power Supply | Power Adapter |
| Batteries Included | Yes |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Support Somatosensory | Yes |
| Support VR | No |
| With/Without Gamepad | Yes |
| Device Interface | USB |
| RAM | 4GB |
| Built In Storage | 256GB |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se25060500576383493 |
Brand Name: Nintendo Switch
Quality: 4020897 people said the quality is very good!
Author: 3***9
Date:
Review: Tardan mucho con la entrega si no me pongo en conctato com ellos lo devuelven
Color: Mario Kart World Bundle
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.