Author: a***5
Date:
Review: sehr gut
Color: Gold
Price: 1 285kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25070321143835352 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 2357477 people said the quality is very good!
Author: a***5
Date:
Review: sehr gut
Color: Gold
Author: c***s
Date:
Review: Paquete recibido en perfecto estado, acolchado con film de burbujas de aire y con los precintos correspondientes. Aún no he tenido tiempo de encenderlo pero está todo dentro de la caja perfecto (no incluye cargador como es habitual en Europa). Es como abrir el paquete en la misma fábrica que lo elaboró.
Color: Gold
Author: 4***4
Date:
Review: Halten sehr warm, sehr empfehlenswert
Color: Gold
Author: l***l
Date:
Review: Mooie 🥰🥰🥰🥰🤣🤣🤣
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.