Price: 4 420kr
Original Price: 4 537kr
Brand: OPPO Product Number: 10141956830394 Model: OPPO A5 Screen Size: 6.7 inches Screen Refresh Rate: 120Hz 5G Network: Supports 5G SIM Card Count: 2 Charging Power: 45W Battery Capacity: 6500mAh (typ) Charging Port: USB Type-C Front Camera: 8MP Weight: 189g Dimensions: Width: 74.47mm, Length: 161.57mm, Thickness: 7.65mm CPU: Snapdragon 6 (1st generation) Rear Camera: 50MP Screen Material: OLED flat screen
| Charger | Include a charger |
| Color | Pink |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080*2412 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6500mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 6 Gen1 |
| SKU | sw260124212940939338718 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 2032204 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.