Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good
Color: Purple
Price: 1 412kr
Original Price: 1 448kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Grey |
| RAM | 16G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C61 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw25060777334655771 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 9596179 people said the quality is very good!
Author: m***4
Date:
Review: Very good
Color: Purple
Author: j***3
Date:
Review: Phone is werry good
Color: Purple
Author: m***h
Date:
Review: highly recommend a good idea to get it to be honest but 🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱🐱
Color: Purple
Author: i***3
Date:
Review: very happy with the item I got sent out
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.