Author: a***y
Date:
Review: It's just as the picture
Color: Black
Price: 1 465kr
Original Price: 1 502kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C62 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc Tiger T615 |
| SKU | sw251029496640641241 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 6210703 people said the quality is very good!
Author: a***y
Date:
Review: It's just as the picture
Color: Black
Author: h***1
Date:
Review: Its a good quality phone well worth the money came quickly and works amazing great camera good that it came with a case and screen protector instead of buying them separately
Color: Blue
Author: l***k
Date:
Review: V nice and pretty good in this price. Il referred to every1
Color: Black
Author: a***6
Date:
Review: Excellent
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.