Author: m***5
Date:
Review: just as I ordered and a really clear and simple to use device
Color: Black
Price: 2 045kr
Original Price: 2 097kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C62 Pro |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc Tiger T615 |
| SKU | sw251029171079160914 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 7243816 people said the quality is very good!
Author: m***5
Date:
Review: just as I ordered and a really clear and simple to use device
Color: Black
Author: E***h
Date:
Review: حبيت جدا استعمال جيد
Color: Black
Author: s***8
Date:
Review: Goei telefoon super snel de NFC super. snel echt waar. en hoe. Verder een mooi telefoon.s.jager
Color: Black
Author: f***3
Date:
Review: Très très très très satisfaite
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.