Author: c***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i love it
Color: Ombre
Price: 158kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Movie |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 190 g |
| Length | 43 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2303231731692209 |
Author: c***c
Date:
Review: i love it
Color: Ombre
Author: a***y
Date:
Review: absolutely stunning wig,the quality is excellent, the price was an absolute bargain, would definitely recommend this seller and I will certainly buy again
Color: Ombre
Author: a***8
Date:
Review: Awesome
Color: Ombre
Author: n***1
Date:
Review: Thank you Shein 👍👍👩🏻🦰👩🏻🦰 xxxxxx
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.