Author: 3***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect for many uses 😏😏😏
Color: Pink
Size: one-size
Price: 31kr
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Charger Certification | CE |
| Length | 10 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| SKU | sv2306181022654938 |
Author: 3***0
Date:
Review: Perfect for many uses 😏😏😏
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***0
Date:
Review: It is a really good stuff. for... everything ;)
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: Very good for some other interest and i totally agree with the other comments totally recommend
Color: Pink
Size: one-size
Author: h***y
Date:
Review: Nice for the face and other places🤭😆😉
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.