Author: m***n
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: Don’t have the product
Price: 411kr
| Material | Glass |
| Scent | Fresh |
| Scent Type | Woody |
| Gender | Unisex |
| Length | 12 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |
| Net Weight | 100 g |
| Net Volume | 100 ml |
| SKU | sb25070288468370776 |
Brand Name: Jennifer Lopez
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Jennifer-Lopez-sc-014258376.html
Quality: 3907663 people said the quality is very good!
Author: m***n
Date:
Review: Don’t have the product
Author: l***0
Date:
Review: unique, i love it
Size: Jennifer Lopez One Edp Spray 100 ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.