Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good
Color: Gold
Price: 114kr
Original Price: 152kr
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2408062082891139 |
Author: s***a
Date:
Review: very good
Color: Gold
Author: i***a
Date:
Review: good quality , came in good condition pls like im poor😭
Color: Gold
Author: N***a
Date:
Review: So pretty 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
Color: Silver
Author: e***u
Date:
Review: Didnt expected that good quality, Thank you so much🩷🩷🩷🩷🩷
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.