Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love the quality of this. It's more beautiful in real life. I have not had the courage, to wear it out yet.
Color: Multicolor
Price: 122kr
Original Price: 163kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 45 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2209242598422861 |
Author: k***i
Date:
Review: I love the quality of this. It's more beautiful in real life. I have not had the courage, to wear it out yet.
Color: Multicolor
Author: p***r
Date:
Review: Love the colour 👌🏾👌🏾👌🏾👌🏾
Color: Multicolor
Author: b***1
Date:
Review: ita beautiful, i like it so much.
Color: Multicolor
Author: C***y
Date:
Review: Super cute and prety. natural
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.