Author: 4***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This wig fits great. I have trimmed the fringe down so it’s shorter and the length is great. Colour is amazing.
Color: Orange
Price: 129kr
Original Price: 172kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 245 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2302170106112237 |
Author: 4***7
Date:
Review: This wig fits great. I have trimmed the fringe down so it’s shorter and the length is great. Colour is amazing.
Color: Orange
Author: A***.
Date:
Review: I love this so much, there’s nothing else I can say lol
Color: Orange
Author: a***8
Date:
Review: Very good quality and nice colour, look so natural and beautiful
Color: Orange
Author: S***a
Date:
Review: Stunning
Color: Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.