Price: 885kr
Oud Saffron Eau De Parfum embraces you in a luxurious blend of earthy saffron and smoky patchouli, creating a timeless aroma. Guaiac wood and agarwood add depth, evoking a sense of mystery. Ideal for day or night, this fragrance gently unveils hints of vanilla and sensual musk, leaving an unforgettable impression. The long-lasting formula ensures you carry an air of sophistication and charm throughout the day.
| Material | Glass |
| Scent | Unscented |
| Color | Clear |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Unisex |
| Length | 10 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 20 cm |
| SKU | sb2411285887227882 |
Brand Name: ORIENTICA
Quality: 5773312 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.