Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These are alazing, i wasn’t expecting this amount of sound quality, bass and it’ very well made. It feels like they should be 30 to 50 euros.
Color: Purple
Size: one-size
Price: 74kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Purple |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Type | In-ear |
| SKU | se2311034505057767 |
Author: p***e
Date:
Review: These are alazing, i wasn’t expecting this amount of sound quality, bass and it’ very well made. It feels like they should be 30 to 50 euros.
Color: Purple
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.