Author: r***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very fast charge recommended
Color: Light Grey
Size: 2m
Price: 21kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Light Grey |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25050955503051118 |
Author: r***i
Date:
Review: Very fast charge recommended
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: a***7
Date:
Review: Very good and fast
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: T***a
Date:
Review: Perfect !!!!!!!!!!!!
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: j***3
Date:
Review: It has a similar quality to the original type C i got from p-mac. It is super cool😫
Color: Light Grey
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.