Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These are so cute A little bit brighter than the pictures
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 18kr
| Material | PMMA |
| Style | Cute |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 15 cm |
| Width | 12 cm |
| Length | 0.1 cm |
| SKU | sb2304181211770888 |
Author: m***1
Date:
Review: These are so cute A little bit brighter than the pictures
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***b
Date:
Review: Perfect for festival season.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***3
Date:
Review: Nice colour and good quality
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: v***f
Date:
Review: love to work with shein. another good great investment😉
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.