Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sooo cute!!! And already have glue on them
Color: Red
Size: 10cm*10cm
Price: 11kr
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Red |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 8 cm |
| Length | 10 cm |
| SKU | sb2412032190606401 |
Author: l***a
Date:
Review: Sooo cute!!! And already have glue on them
Color: Red
Size: 10cm*10cm
Author: 3***8
Date:
Review: Very nice and good quality
Color: Red
Size: 10cm*10cm
Author: i***m
Date:
Review: Looks so cute! Can’t wait to use them!😍
Color: Red
Size: 10cm*10cm
Author: v***e
Date:
Review: Super cute, just like in the picture
Color: Red
Size: 10cm*10cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.