Price: 134kr
| Scent Type | 1un - Chestnut Freshness - REGULAR |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Women |
| Length | 13 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 6 cm |
| Net Weight | 299 g |
| Net Volume | 150 ml |
| SKU | sb2307168360031634 |
Brand Name: Natura
Quality: 6292920 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.