Author: D***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ws perfecta , muy amansa y va muy bien.
Color: White
Price: 113kr
Original Price: 150kr
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 5 V |
| Length | 0 cm |
| Width | 0 cm |
| Height | 0 cm |
| SKU | sb260225093011098976860 |
Author: D***9
Date:
Review: Ws perfecta , muy amansa y va muy bien.
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.