Author: 4***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful hair
Color: S4
Price: 443kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Brown |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4 |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Curl | Curly Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 100 g |
| Crown | 54.61 cm |
| Length | 10.16 cm |
| SKU | sb2410306604364465 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 8067899 people said the quality is very good!
Author: 4***6
Date:
Review: Beautiful hair
Color: S4
Author: C***a
Date:
Review: love it 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: S4
Author: l***1
Date:
Review: Nice
Color: S4
Author: A***2
Date:
Review: fidèle à la description — j’ai pris ma taille habituelle et c’est nickel !
Color: S4
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.