Author: r***5
Date:
Review: Great quality, would order again
Color: Maroon
Price: 96kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Ponytail |
| Curl | Body Wave |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Net Weight | 175 g |
| Length | 36 cm |
| Width | 13 cm |
| SKU | sb2309123918162121 |
Author: r***5
Date:
Review: Great quality, would order again
Color: Maroon
Author: T***?
Date:
Review: It’s easy to use and looks good. Very easy for when I don’t feel like to do my hair or use heat on my hair. Also great if you have an important day and don’t want your hair to mess up because of the weather, because this stays the whole day. I definitely recommend it. :) ✨
Color: Black-brown
Author: t***a
Date:
Review: Very good! Beautiful colour..
Color: Piano Color
Author: N***s
Date:
Review: looks stunning and natural
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.