Author: y***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it. t is like described
Color: Blue
Size: 16*8cm
Price: 32kr
| Material | PS |
| Pattern Type | Animal |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 16 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2306092400291996 |
Author: y***a
Date:
Review: I love it. t is like described
Color: Blue
Size: 16*8cm
Author: m***i
Date:
Review: So cute, i love it 🐳💝 ( Please like this review )
Color: Blue
Size: 16*8cm
Author: v***a
Date:
Review: My kids love themmmm
Color: Blue
Size: 16*8cm
Author: s***8
Date:
Review: It's really nice. My goddaughter will love it!💜
Color: Purple
Size: 16*8cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.