Author: l***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality battery or plug powered and easy to set up true to size
Color: White
Size: one-size
Price: 203kr
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | 4pcs AAA |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Voltage | 5 V |
| Length | 24 cm |
| Width | 17.5 cm |
| SKU | sb2310297442163974 |
Author: l***l
Date:
Review: Great quality battery or plug powered and easy to set up true to size
Color: White
Size: one-size
Author: s***l
Date:
Review: very nice. looks like in picture
Color: Black
Size: one-size
Author: d***j
Date:
Review: Its great.
Color: Black
Size: one-size
Author: s***a
Date:
Review: I LOVE IT SO MUCH😍😍😍
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.