Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So nice and smart for your bag🥰
Color: Pink
Size: one-size
Price: 21kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Detangling Hair Brush |
| Length | 17.5 cm |
| Width | 5.5 cm |
| Height | 3.5 cm |
| SKU | sb2304226164254947 |
Author: a***2
Date:
Review: So nice and smart for your bag🥰
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***u
Date:
Review: Very useful! I love it!
Color: Pink
Size: one-size
Author: l***9
Date:
Review: perfect for traveling!
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***a
Date:
Review: i love this this kind of hairbrush is so good
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.