Author: r***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect I have tried them and work well. Recommend. No smell. Just as advertised. Nice long cord. Adjustable head piece
Color: Pink
Size: one-size
Price: 180kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | white blue |
| Wireless Version | 5 |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Wireless Property | None |
| Features | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Smartphone |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | None |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Dynamic Microphone |
| SKU | se2307176524395323 |
Author: r***g
Date:
Review: Perfect I have tried them and work well. Recommend. No smell. Just as advertised. Nice long cord. Adjustable head piece
Color: Pink
Size: one-size
Author: 4***1
Date:
Review: It arrived very quickly and it works perfectly
Color: Black and Red
Size: one-size
Author: l***7
Date:
Review: Good quality, my son loves it.
Color: Dark Blue
Size: one-size
Author: j***e
Date:
Review: Excellent will be buying again
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.