Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great scissors. Great value for the price. PLEASE LIKE MY REVIEW FOR POINTS, THANK YOU SO MUCH IN ADVANCE!!!
Color: Gold
Size: one-size
Price: 107kr
| Material | Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 1 cm |
| Width | 5 cm |
| Length | 17 cm |
| SKU | sb2303101016032885 |
Author: a***n
Date:
Review: Great scissors. Great value for the price. PLEASE LIKE MY REVIEW FOR POINTS, THANK YOU SO MUCH IN ADVANCE!!!
Color: Gold
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: It’s good for cutting
Color: Gold
Size: one-size
Author: d***4
Date:
Review: I actually like it also tried it
Color: Gold
Size: one-size
Author: a***g
Date:
Review: Very very very good good good good good good good good good good good good good good good good good
Color: Gold
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.