Price: 567kr
| Material | ABS |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Display Type | LED |
| ANSI | >800 |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Pico |
| SKU | se2406110162998423 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.